INFORMACJE ORGANIZACYJNE

A A A     PDF
Szanowni Państwo


XXIII edycja Festiwalu Sztuki Słowa ...czy to jest kochanie? już jutro.


Zaczynamy o 10.00 na Scenie na Piętrze (CSE Światowid, Plac K. Jagiellończyka 1) prezentacjami konkursowymi w kategorii recytacja. Proszę aby najpóźniej 9.45 uczestnicy pierwszego koncertu byli obecni. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć salę, ustawienie świateł proszę o przybycie do 9.30.


Prezentacje konkursowe w kategorii piosenka poetycka rozpoczna sie o godz. 17.00. Próby wg przesłanego (i zamieszczonego na stronie) wcześniej grafiku.


Noclegi dla osób, które opłaciły akredytacje zarezerwowane są w hotelu ARBITER, Plac Słowiański 2 (nocleg ze śniadaniem). Wystarczy zgłosić sie do hotelu, nie ma żadnych talonów. Obiady we własnym zakresie, niestety jesteśmy w remoncie i nie ma u nas stołówki. W biurze organizacyjnym podpowiedzą, gdzie można zjeść lub zamówić jedzenie.


W sobotę po piosence zapraszamy na spotkanie dla uczestników (wszystkich) w Galerii Nobilis (CSE Światowid, 2 piętro). W trakcie biesiady jurorzy będą prowadzili konsultacje dla zainteresowanych. Wstępne wyniki w postaci informacji kto zakwalifikował się do udziału w koncercie galowym podamy również na biesiadzie.


Biuro organizacyjne w sobotę będzie czynne od 8.00. Uczestnicy, którzy przyjeżdżają w piątek mogą kierować się bezpośrednio do hotelu.


Do zobaczenia w Elblągu